Referencie

Videli ste nás – čítali ste o nás

ta3
rtvs
markiza.sk
pravda.sk
sme
dennikn
cas-logo
aktuality.sk
najpravo
pravne listy
tvnoviny.sk
dnlogo
spectator.sme.sk
kulturni klub
sv
infovojna_logo
parameter.sk
dieta.sk

Medzi našich klientov patria aj tieto spoločnosti

skch

SKCH – Slovenská katolícka charita poskytuje charitatívne, sociálne, zdravotnícke a výchovno-vzdelávacie služby ľuďom v núdzi bez ohľadu na rasu, národnosť, vierovyznanie a politické zmýšľanie.

Regulacia polovnictva

Regulácia poľovníctva je občianska iniciatíva, ktorej cieľom je navrátiť do voľnej prírody slušnosť a možnosť jej využívania aj pre ostatnú časť populácie, neregistrovanú v poľovníckych združeniach a snažiaca sa zastaviť bezdôvodné zabíjanie psov poľovníkmi v lesoch.

ofa

OFA Management je organizácia, ktorá spadá pod OFA Gym Bratislava a zastrešuje kompletný manažment MMA zápasníkov. Pôsobí na celom území Slovenska a teda pod OFA Management patria zápasníci z rôznych gymov MMA.

EKB Zdema je spoločnosť, zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou a vo svojom obore patrí k tým najlepším. Naša advokátska kancelária im poskytuje výhradné právne zastupovanie a poradenstvo.

Double P je tlačiarenská spoločnosť špecializujúcou sa na digitálnu tlač a služby s ňou súvisiace, ktorá v prípade právnych záležitostí využíva naše právne služby.

Benela je firma, ktorej činnosťou je marketing a propagácia špičkových zahraničných liekov. Na zastupovanie v právnych sporoch si vybrali našu advokátsku kanceláriu.

WAD je vedúcou spoločnosťou vo svete reštaurátorských a výtvarníckych potrieb na Slovensku. Naša advokátska kancelária im poskytuje komplexne právne poradenstvo.

MS Advisory je významná účtovnícka firma v Austrálii. Na zastupovanie pred slovenskými orgánmi ako aj na celkové poradenstvo v oblasti práva v SR využívajú našu advokátsku kanceláriu.

JA-MI PARTNER je spoločnosť zaoberajúca sa najmä elektroinštalačnou činnosťou, ktorá pôsobí hlavne v priemyselnej oblasti. Využíva naše všeobecné právne poradenstvo ako aj ďalšie služby z nášho portfólia.